FIRSAT YARATAN

FOLKART PROJELERİ

Folkart Vega Logo
Şehrin En Parlak Yıldızı

İzmir’in en iddialı projesi Folkart Vega fark yaratmaya merkezi lokasyonundan başlıyor. İzmir’in kalbinde olan bu proje denize 720 metre uzaklıkta, modern mimarisi ve panoramik körfez manzarasıyla sizleri bekliyor. Dünya markaları, farklı lezzetler, eğlenceli etkinlikler ve size özel fırsatlar, Folkart Vega’da sizleri bekliyor.

Folkart Line Logo
Çizgisinde Kalite Var

Folkart Line’da yaşamak, her şeyden önce güvenli. İzmir’in depreme en dayanıklı lokasyonlarından birinde tasarlanan proje, Folkart ayrıcalığı ile hayata geçiyor. Şehrin tüm merkezlerine yakın oluşu, sunduğu sosyal imkanlar ve modern detaylarla Folkart Line’da yaşam “konforlu”, “kaliteli” ve “güvenli” sıfatlarıyla buluşuyor.

Folkart Time Logo
Şimdi Senin Zamanın

İzmir'in ilk karma projesi olan Folkart Time, konut alanlarıyla bütünleşmiş bağımsız ofis kompleksi ile size daha fazla zaman ve verimli bir iş yaşamı sunuyor. Gelin, bu ayrıcalıklı projede her anınızı istediğiniz şekilde değerlendirin. Zaman sizi yönetmesin, siz zamanı yönetin.

Folkart Incity Logo
Hayatın İçinde

Estetik mimarinin konforun buluştuğu FOLKART INCITY; alışveriş, spor, doğa ve eğlence ile şehrin dinamizmini birleştiriyor. Proje alanının %72’sini kaplayan yeşil alanları sayesinde binbir çeşit çiçek kokusunu evinizin içine getiriyor. Mevsim ister kış ister yaz olsun, açık ve kapalı yüzme havuzları ile evinizin konforunda havuz keyfi sizleri bekliyor.

Folkart Yaka Evleri Logo
İzmir'in Yeni Değeri

İzmir’in en merkezi noktalarından birinde yer alan Folkart Yaka Evleri, Karşıyaka’da yeni, güvenli ve konforlu bir yaşam sunmaya hazır! 130 konut ve 13 ticari alanın yer alacağı proje, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleriyle Folkart kalitesini her metrekareye yansıtıyor.

Folkart Çeşme Logo
Gerçek Lüks

Sınırsız yaşamak ve evinizi denize açmaktır. Folkart Çeşme Projeleri, gerçek lüksü Çeşme’nin bütün güzellikleriyle birlikte vadediyor. Folkart imzasını taşıyan birbirinden farklı 5 konsept mimariye sahip proje ile Çeşme’de hayallerinizi sınırsızca yaşamaya ne dersin?

title icon
NEDEN İZMİR?

İZMİR'DE YATIRIM

Türkiye’nin ikinci büyük ticaret merkezi olan İzmir, zengin doğal kaynaklarını ve yüksek yaşam standartlarını bir arada barındırarak, geniş çaplı üretim olanakları ile beraber hem ekonomik hem de sosyal alanda rekabet üstünlüğü sunar.

İSTİHDAM

Türkiye'nin %6'sı

SANAYİ ÜRETİMİ

Türkiye'nin %9,3'ü

YAŞAM KALİTESİ

Türkiye'de 1.

SOSYAL SERMAYE ENDEKSİ

Türkiye'de 1.

DÜNYADA

En Hızlı Büyüyen 2. Metropol

TÜRKİYE'DE YATIRIMCILAR İÇİN

En Çekici 2. Şehir

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK

3. Şehri

SOSYO EKONOMİK SIRALAMADA

3. Gelişmiş Şehir

title icon
PROJE

FOTOĞRAFLARI

Folkart Projeleri Artık Cepte

Siz de "Hayat Buna Değer" dedirtecek Folkart projelerinden ve kampanyalarından haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Play Store'dan
Hemen indirin
App Store'dan
Hemen indirin
title icon
Size Özel Sunduğumuz

Ayrıcalıklar İçin Formu Doldurun

title icon
İletişim

Bilgileri

ADRES
Manas Bulvarı Adalet Mahallesi
No:47 K:43 Bayraklı/İzmir
TELEFON